Február 09.-én Szarvasi tornára utaztunk U-7 csapatunkkal.

Írta  Zoltán Pintér

Nagyszerű eredmény Szarvason!

Február 09.-én Szarvasi tornára utaztunk U-7 csapatunkkal. A tornán nyolc csapat vett részt, két csoportban folytak a küzdelmek, mi a Békéscsaba UFC, Kecskemét UFC, Szarvasi FC csapataival kerültünk egy csoportba. Három mérkőzésből, kettőt megnyerve jutottunk az elődöntőbe, ahol a másik csoport győztesével kellett játszanunk a döntőért. A gyerekek gond nélkül 3:0 ra nyerve várhatták a döntőt. A másik ágon az egyik csoportellenfelünk a Békéscsaba UFC jutott tovább így lehetőségünk nyílt a visszavágóra a csoportmeccsen elszenvedett, egygólos vereségért. A döntőben mi kezdtünk jobban, mint egy öt percig lehetőséget sem adtunk ellenfelünknek, sőt a vezetést is megszereztük, amit az ellenfél edzője vitatott, majd a játékvezető érvénytelenített. Ez az egy, két perces közjáték teljesen megzavart minket, aminek a vége 2:0 vereség lett. Az elért II. helyért gratulálok a csapat tagjainak ; Bakos Dominik, Bekker Bence, Földi Dávid, Medgyessy Máté, Péter Gergő, Pintér Dávid, Szána Márk. A csapat összes gólján két játékosunk osztozott 5-5 találattal Pintér Dávid, és Földi Dávid.