VIII. Martfűi Téli Teremtorna február 23.

Írta  Zoltán Pintér

VIII. Martfűi Téli Teremtorna.

Február 23. án U7 csapatunkkal teremtornára utaztunk Martfűre. A tornára 12 csapat érkezett és négy csoportra osztva kezdték meg a mérkőzéseket.Mi a Szolnoki MÁV Ovi , valamint a Kecskemét Lc csapatával kerültünk egy csoportba. Mind a két mérkőzést megnyerve, kapott gól nélkül jutottunk az elődöntőbe ahol a Szolnoki MÁV várt ránk.A nap mérkőzését játszva óriási küzdelemben kaptunk ki 1:0- ra, úgy, hogy ziccerek sokaságát hagytuk ki és a neves ellenfelünk talán egyszer jutott el a kapunkig azt viszont könyörtelenül kihasználta. A különbség egyértelműen az volt a két csapat közt , hogy mi csere nélkül játszottuk végig a 15 percet míg a Máv folyamatosan tudott cserélni azonos képességű gyerekeket küldve a pályára.Vereségünkkel a harmadik helyért játszottunk Rákóczifalvával, amit 3: 0 megnyertünk így harmadikként zártuk a napot. Azt már mondanom sem kel, hogy a torna legtechnikásabb játékosának Földi Dávidot választották. Külön szeretném még kiemelni Medgyessy Máté, Pintér Dávid, és Bakos Dominik elévülhetetlen szerepét az elért eredményben, valamint a türelmet, a kevesebbet játszó gyerekeknek Bekker Bence, Péter Gergő és Szána Márk.
A torna végén rengeteg gratulációt, elismerő szót kaptunk a jelenlévő edzőktől valamint szülőktől, ami talán a kupánál is jobban eset a csapat tagjainak. És a végén még egy köszönet: a Szülőknek, akik a torna leghangosabb szurkolótábora díjat kaphatták volna