Siker Karcag ellen is

A megyei I. osztályú bajnokság 11. fordulójában  Karcag SE érkezett Törökszentmiklósra.

A 19. percben Szívós szabálytalankodott Kovács Tamással szemben a karcagi 16-oson belül,  Bán játékvezető pedig habozás nélkül a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Gusztafik Péter értékesítette. 0-1.

Szöglet után növeltük előnyünket. A laposan belőtt labdát Ulviczki Mihály átlépte, Kovács Tamás pedig a lábak között kapásból a kapuba lőtte. 2-0.

A 76. percben újabb gól: Gusztafik Péter indult kapura a labdával, Benedek Nándorhoz passzolt, aki remek ütemben adta vissza, Gusztafik pedig megszerezte második gólját a meccsen. 3-0.

A számtalan helyzet a 80. percben újabb góllá érett. A vendégcsapat védője hibázott így Ulviczki Mihály birtokába került a labda, aki Kovács Richárdot ugratta ki. Kovács az alapvonalról visszapasszolt Kovács Tamáshoz aki megszerezte csapatunk 4. gólját. 4-0.