Papírforma győzelem Jászkisér ellen

A megyei bajnokság 19. fordulójában a sereghajtó Jászkisér érkezett Törökszentmiklósra és mivel a Magyar Labdarúgó Szövetség a kormány rendkívüli döntését követően az összes magyarországi labdarúgó-mérkőzés zárt kapus megrendezését rendelte el, így ez a találkozó is nézők nélkül zajlott le.

Hamar eldőlt a 3 pont sorsa. A 4. percben Kovács Tamás góljával szereztünk vezetést, majd az első felnőtt bajnokiján pályára lépő Ladányi Dániel növelte a gólok számát a 21. percben. A 28. percben Ulvicki Mihály fejjel szerzett gól ezzel 3-0. A félidő végén szépített a vendégcsapat, így 3-1-nél cseréltek térfelet a csapatok. A második félidőben beindult a hazai gólgyártás: Buru Zoltán az 52. majd az 53. percben is bevette a Jászkisér kapuját, majd legeredményesebb játékosunk Kovács Tamás újabb gólt szerzett az 58. percben. Két perccel később Ladányi Dániel a második találatát is abszolválta így a 60. percben 7-1. Kovács Tamás lábában volt még két gól ezen a meccsen a 66. percben elérte a mesterhármast, de nem sokkal később a 68. percben is lőtt egyet. A több hetes kényszerpihenőről visszatérő Gusztafik Péter is eredményes tudott lenni: a 82. percben fejjel, a 87.-ben egy távoli lövéssel szerzett 1-1 gólt. A végén Törökszentmiklósi FC – Jászkiséri SE 11-1. Papírforma eredmény született a szimpatikus lelkes és sportszerű Jászkisér ellen.