10 góllal vertük Fegyverneket

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 3. fordulójában Fegyvernek csapatát fogadtuk.

30. percig gól nélküli volt az összecsapás, majd a 31 percben Bálint öngóljával vezetést szereztük meg a vezetést. Egy perccel később Buru Zoltán góljával tovább nőtt az előnyünk. A frissen igazolt Szecsei Péter a 36. percben talált be, ezzel gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés, pedig több, mint a fele még hátra volt. Félidőben 3-0.

A második játékrész elején szinte záporoztak a hazai gólok. Gusztafik Péter az 50. percben talált be, majd Buru szerzett újabb gólokat előbb az 51. majd a 60. percben. A 7. miklósi gólt Nagy Csongor szerezte a 62. percben, de bevette a fegyverneki kaput a másik debütáló, Kóródi Dávid is, ezzel már 8-0. Szecsei Péter a 68. percben megszerezte második gólját, majd a 80. percben Kiss Krisztián szépített. A hajrában még 2 hazai gólt láthatott a publikum. Gusztafik is duplázott első szezonbéli meccsén, büntetőből is eredményes volt, a végeredményt pedig Héder Attila állította be.