Újszász csapatát győztük le az 5. fordulóban

Az elhalasztott Karcag elleni mérkőzés miatt a múlt héten nem játszottunk mérkőzést. Az 5. fordulóban Újszász csapatát fogadtuk.

A 6. percben Ágoston Kristóf szinte a félpályáról indulva kényszerítőzött a 16-osig Szecseivel, majd estében lőtt kapura. A labda a jobb kapufa tövéről pattant a hálóba. 1-0.

A 23. percben Szecsei Péter a félpályáról ívelt előre Buru Zoltánhoz aki elpasszolta a kifutó kapus mellett a labdát, majd egy sprint után az alapvonal közeléből lőtt a hálóba. 2-0.

Az 55. percben Gusztafik Péter mintegy 25 méterről lőhetett szabadrúgást, a labda elkerülte sorfalat majd éppen a kapus előtt megpattanva jutott a jobb alsóba. 3-0.

A 77. percben ismét Buru villant, elegánsan, a hálóőrt átemelve szerezte meg a 4. miklósi gólt.

A meccs végén Vadas rúgott szögletet, a Gusztafik mögött érkező Héder Attila fejelt gólt, beállítva ezzel a végeredményt: Törökszentmiklósi FC – Újszászi VVSE 5-0.