Kunhegyesen is folytatódott a jó sorozat

Az élmezőnyre tapadó Kunhegyes otthonába látogattunk a 6. bajnoki fordulóban.

Csapongó volt az első félidő, így nem is alakult ki szép játék egyik oldalon sem. Helyzetekben sem dúskálhattak a játékosok illetve a nézők.
A 29. percben érkezett az első gól. Gusztafik Péter szabadrúgása után a bal kapufáról Kormány kapus pillantásával kísérve jutott a labda a kunhegyesi kapuba. 0-1.

Ez volt a félidei eredmény is.

A második játékrész miklósi szemmel szebben alakult. A 48. percben Vadas Gergő ívelt a kapu elé éppen Nagy Csongor fejére aki a kapus felett a kapuba bólintott. 0-2.

Az 59. percben ismét Vadas látta a meg Gusztafikban a lehetőséget, Vadas nyesett, Gusztafik fejelt, de ezúttal védett Kormány. A kipattanót Buru ellőtte a kapu előtt, így került újra Gusztafik helyzetbe, aki ezúttal nem hibázott. 0-3.

A csereként beálló Kovács Tamás Kóródi Dávid labdáját szelídítette meg a 82. percben, belefért egy cselt, majd tolt kettőt a labdán és végül a már fekvő kunhegyesi kapus fölött a hálóba emelt. 0-4.

Szecsei parádéval ért véget a meccs: Debreceni Milán húzta meg a jobb szélen egészen az alapvonalig, onnan ívelt Szecsei Péterhez, aki kapásból védhetetlenül lőtt a kapuba. 0-5.